CHOVATELSKÁ STANICE PLEMENE BASSET HOUND

naše fenky - Caltha - Basset hound štěňata

Bertice
Narozena: 31.12.2012
Chovatel: Zábojová Irena

Výstavy:
výborná, 2x Krajský Vítěz, Oblastní Vítěz
3x res CAC, 4x CAC CZ, 3x CAC SK, resCACIB
Res.Ch.VDH, Res. CAC (D)
Národní Vítěz 2015, CAC ČMKU, BOS
Český šampion, Slovenský šampion

Zkoušky: BZH I.cena, CACT

Rodokmen

Yannick Queen's Hermelín

Leicester v. Hollandheim

License To Love v. Hollandheim

Roamanbay Ringmaster

Vogue v. Hollandheim

Quasi v. Hollandheim

Grant Dyandream's

Cash - Flow v. Hollandheim

Night Queen Queen's Hermelín

Champ Dominik

Ebony Dominik

Basic Instinct v. Hollandheim

Chipsi Queen's Hermelín

Master Piece v. Hollandheim

Kassiopea Dominik

Gerda z Hlubocké hájovny

Collin Picollo Bombíto

Barnabáš od Hrabáku

Master Piece v. Hollandheim

Akra Dominik

Isabella Bohemia Horrido

Dino Bohemia Horrido

Blackie Bohemia Horrido

Viki z Hlubocké hájovny

Percy Dominik

Arwai Dominik

Basic Instinct v. Hollandheim

Bety z Kdyňského údolí

Cid Dlouhý honič

Abarka Půlnoční království

Eliška
Narozena: 1.8.2012
Chovatel: Kluková Dana, SK

Výstavy:
výborná 2

Rodokmen

CORDERO del Galavrone

EXTRA EDITION v. Hollandheim

CH NORRIS v. Hollandheim

CH SONNY Olde Fashion Spumoni

CH DEBORAH v. Hollandheim

CH Karipat ZIGGY - ZIG

Switherland DESIGN

Karipat MARY POPPINS

ULMA del Galavrone

CH COME AND GET Me Dos Sete Moinhos

GLADSOMES VERSACE at Bronia

CH Big Bone BOOGIE WOOGIE

PAOLILLA del Galavrone

Musiclands TRAVELIN MAN

CH Moka Dos SETE MOINHOS

ANABELL Orvišník

VERA'S VALENTINE van Grunsven

INGOLF Swede sun's

CH Come And Get Me Dos Sete Moinhos

CH Swede sun's KLARA

CH PEACHY PUMPKIN v. Grunsven

CH Swede sun's VINCENT

JOLLY JANE v. Grunsven

WALENTINE Queen's Hermelín

CH PRIMO Queen's Hermelín

CH Balmacara BAXTER

ICH KASSIOPEA Dominik

ICH CHIPSI Queen's Hermelín

MASTERPIECE v. Hollandheim

ICH KASSIOPEA Dominik


Narozena: 22.9.2015
Chovatel: Lenka Šilhanová

Výstavy:
Junior šampion SK
Národní Vítěz 2017, 3x CACIB, resCACIB, 4x BOS, CAC ČMKU
Grandprix Slovakia Winner 2017, kvalifikace Crufts 2017 & 2018
3. místo ve třídě yearling na Crufts 2017, 3. místo ve třídě junior na Crufts 2017

Zkoušky: BZH - III.cena

Rodokmen

Arthas ze Srdce brd

Jimmy Fox od Berounky

Fatys Feya od Beorunky

Vera's Valentine v.Grunsven

Bon Soir od Berounky

Yman Queen's Hermelín

Leicester v. Hollandheim

Night Queen Queen's Hermelín

Annabell Annie van Hallen

Cartier Queen's Hermlín

Longbody's Dirty Harry

Night Queen Queen's Hermelín

Chaste Vera Lady Barnett's

Born Lady Barnett's

Quo Scarlet Moravia Bray

Eliška Orvišník

Cordero del Galavrone

Extra Edition v.Hollandheim

Norris v.Hollandheim

Karipat Ziggy-Zig

Ulma del Galavrone

Come and Get Me Dos Sete Moinhos

Paolita del Galavrone

Anabell Orvišnik

Vera's Valentine v.Grunsven

Swede Sun's Igolf

Peachy Pumpkin v.Grunsven

Walentine Queen's Hermelín

Primo Queen's Hermelín

Chipsi Queen's Hermelín

Lenka Šilhanová, Lipová 388, 273 53 Hostouň
E-mail: lesisou@seznam.cz
Tel.: 777 90 70 40

Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com

  NÁVŠTĚV